Kristian Kodet
Padlý anděl
Id: 339702
olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, značeno a popsáno New York 83 (vzácné rané dílo), mírně protlačené plátno, rámováno
zobrazeno: 9293x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 110