Kristian Kodet
Polibek
Id: 443901
olej/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 76 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, jedná se o autorovo rané dílo, rok vzniku 1987
zobrazeno: 7889x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
189 999 Kč
Příhozy: 91