Kristian Kodet
Polibek
Id: 455301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, rok 2015, v levém dolním rohu drobný škrábanec v malbě (viz foto), přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem
zobrazeno: 2340x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 500 Kč