Kristian Kodet
Profil
Id: 91506
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno 1998, autorsky rámováno, přiložen autorův certifikát k dílu
zobrazeno: 10161x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
33 000 Kč