Kristian Kodet
Profily
Id: 355701
olej/papír, rozměr 60 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu
zobrazeno: 2899x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 298 Kč
Účastníci: 20