Kristian Kodet
Profily
Id: 464702
olej/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1354x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč