Kristian Kodet
Proudění
Id: 481
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno zezadu 1968, velmi vzácný ročník, který se na trhu nevyskytuje
zobrazeno: 5150x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 53