Kristian Kodet
Ptáčci
Id: 511808
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1078x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 001 Kč