Kristian Kodet
Rozhovor
Id: 39001
olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal darem přímo od autora
zobrazeno: 2156x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
25 499 Kč