Kristian Kodet
Sblížení
Id: 431001
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 5677x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
68 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 67