Kristian Kodet
Siluety
Id: 429903
olej/papír, rozměr 59 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2108x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč