Kristian Kodet
Snoubení
Id: 391802
olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 19,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora
zobrazeno: 8669x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč