Kristian Kodet
Souznění
Id: 533801
olej/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 312x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
29 000 Kč
2024,12-1,02,20,26,00
minimální příhoz 1 000 Kč