Kristian Kodet
Stesk
Id: 411302
olej/karton, rozměr ve výřezu 63,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno (vznik 2023)
zobrazeno: 8404x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 50