Kristian Kodet
Studie k obrazu
Id: 131607
olej/karton, rozměr ve výřezu 32,3 x 22,3 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 5449x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 790 Kč