Kristian Kodet
Torzo
Id: 273603
olej/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek
zobrazeno: 3931x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 64