Kristian Kodet
Torzo
Id: 2024
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 2014, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4158x
Vyvolávací cena:
13 000 Kč
26 500 Kč