Kristian Kodet
Torzo
Id: 35201
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, autorem signováno i na zadní straně, původní stav, přiložen originální autorův certifikát k dílu
zobrazeno: 3034x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč