Kristian Kodet
Volavka
Id: 345201
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 3632x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
130 100 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 104