Kristian Kodet
Vzpomínka
Id: 288503
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4118x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 73