Čas na serveru 16:21:49

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 522104

Vzpomínka

  •  / Vzpomínka / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1395x

Vyvolávací cena:
7 500

61 500

Příhozy: 69