Kristian Kodet
Žena
Id: 273919
olej/plátno/karton, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 2347x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč