Kristian Kodet
Žena
Id: 401613
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2848x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč