Kristian Kodet
Žena
Id: 433104
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 43 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 726x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč