Kristian Kodet
Žena
Id: 471708
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 21 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3376x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 700 Kč