Čas na serveru 16:33:03

Kristian Kodet
Žena

Id: 521610

Žena

  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 472x

Vyvolávací cena:

7 500