Kristian Kodet
Zrcadlení
Id: 345202
olej/plátno/karton, rozměr 71 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 7811x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
135 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 73