Krištof Kintera
O svých slovech přemýšlej
Id: 340101
kombinovaná technika/reliéf, rozměr objektu 103 x 73 cm, autorsky popsáno, značeno a datováno na zadní straně, ve spodní části lokálně znečištěno kapalinou
zobrazeno: 9898x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 59