Čas na serveru 12:36:01

Krištof Kintera
Something wrong?

Id: 522102

Something wrong?

  •  / Something wrong? / Krištof Kintera

stříkaný akryl/ruční papír, rozměr 41 x 58 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 2161x

Vyvolávací cena:

14 500