Krištof Kintera
Spirit is immortal
Id: 528601
kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 103 x 73 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 5830x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
55 000 Kč