Krištof Kintera
Stín padající
Id: 506801
litografie/papír, rozměr 60 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na několika místech potřísněný papír
zobrazeno: 1987x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč