Čas na serveru 02:15:38

Krištof Kintera
Stín padající

Id: 506801

Stín padající

  •  / Stín padající / Krištof Kintera

litografie/papír, rozměr 60 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na několika místech potřísněný papír

zobrazeno: 1946x

Vyvolávací cena:

7 500