Kurt Hallegger
U větrného mlýna
Id: 476011
tempera/papír, rozměr ve výřezu 57 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2627x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
22.1.2024, 19:55:00
22.1.2024 | 19:50 | 3 500 Kč |