Květa Válová
Ryby
Id: 78109
suchá jehla/papír, velikost tisku 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1850x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
17.5.2017, 21:09:00
3.5.2017 | 16:02 | 2 500 Kč |