Čas na serveru 02:19:12

Laco Déczi
Chrám duše

Id: 475601

Chrám duše

  •  / Chrám duše / Laco Déczi
  •  / Chrám duše / Laco Déczi
  •  / Chrám duše / Laco Déczi

kombinovaná technika, asambláž/překližka, rozměr 44 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1428x

Vyvolávací cena:

24 000