Ladislav Ehrlich
Dubrovník
Id: 413509
olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2294x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 120 Kč