Ladislav Ehrlich
Tůň
Id: 66401
olej/dřevěná deska, rozměr 27 x 34 cm, signováno vpravo dole, krakelovaná barva, poškozený rám
zobrazeno: 2092x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč