Ladislav Ehrlich
U rybníka
Id: 270029
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 14,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zničená pasparta, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2186x
Vyvolávací cena:
300 Kč
2 000 Kč