Ladislav J. Špitník
U Splitu
Id: 75201
olej/plátno, rozměr 38 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, volné v rámu, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 3051x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 000 Kč