Čas na serveru 09:30:47

Ladislav Karoušek
Jarní proud

Id: 532702

Jarní proud

  •  / Jarní proud / Ladislav Karoušek

olej/plátno, rozměr 81 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, za zadní straně štítek z Díla

zobrazeno: 167x

Vyvolávací cena:
10 500

17 500

2024,12-1,02,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu