Ladislav Karoušek
Máj 63
Id: 201103
malba/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování
zobrazeno: 2656x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 500 Kč