Ladislav Karoušek
Pod hradem
Id: 207205
olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámování, lokálně poškozená malba viz foto
zobrazeno: 1413x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 200 Kč