Ladislav Karoušek
Podzimní
Id: 314001
olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 96 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba poškozena viz foto, poškozeno v rozích, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3381x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč