Ladislav Karoušek
Romantický
Id: 255304
olej/plátno, rozměr 38 x 71,5 cm, značeno s datací vlevo dole, na zadní straně blindrámu popis výstav daného obrazu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1641x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč