Ladislav Kuklík
Konvolut dvou kusů
Id: 10903
litografie/papír; 1) Beze jména, rozměr ve výřezu 51,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 75; 2) Bohnice, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, vlevo dole č. 19/80; vše zaskleno, paspartováno, původní stav
zobrazeno: 2056x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč