Ladislav László Mednyánszky
Stromy na skále
Id: 355102
olej/karton, rozměr 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní razítko sbírky, obraz lokálně poškozen viz foto, rámováno, přiložen písemný posudek Mgr. Vlasty Čihákové-Noshiro Ph.D.
zobrazeno: 71127x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
58 000 Kč