Ladislav László Mednyánszky
Stromy v zimě
Id: 19002
kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, psarpartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 15197x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč