Ladislav Novák
Bez názvu
Id: 1349
kombinovaná technika/froasáž, rozměr 29,5 x 20,7 cm, signováno vpravo dole ligaturou, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3408x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
28.8.2014, 20:28:00
27.8.2014 | 22:29 | 5 500 Kč |