Ladislav Novák
Letní motiv
Id: 795
alchymáž/papír, rozměr 41,5 x 59 cm, signováno uprostřed dole značkou, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3012x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč