Čas na serveru 12:21:12

Ladislav Šíma
Kytice v džbánu

Id: 525101

Kytice v džbánu

  •  / Kytice v džbánu / Ladislav Šíma

olej/plátno, rozměr 66 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 725x

Vyvolávací cena:

17 500