Ladislav Šíma
Pod kopcem
Id: 69305
olej/plátno, rozměr 44 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, poškozený rám, lehce otřená malba
zobrazeno: 2653x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč